Klub Strzelecki GARDA

Home » Dyplomy
A+ R A-

Dyplomy

 

128 zawody Gardy - Kaczory 15.10.2017

 

CELNY STRZAŁ OFICERA - strzelba i pistolet

I miejsce - CIECHOWSKI Rafał - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
II miejsce - KRAFT Marcin - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
III miejsce - WILIŃSKI Paweł - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
IV miejsce - LIPOWSKI Robert - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
V miejsce - SMOSARSKI Dariusz - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
VI miejsce - ŻŁOBECKI Krzysztof - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom

Karabinek centralnego zapłony - Kcz-100

I miejsce - BANACH Grzegorz - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
II miejsce - NAWORSKI Leszek - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
III miejsce - CIECHOWSKI Rafał - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
IV miejsce - JAŚKOWIEC Jacek - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
V miejsce - LIPOWSKI Robert - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
VI miejsce - ZIELIŃSKI Andrzej - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom

 

BARMAN - strzelanie na czas ze strzelby

I miejsce - CIECHOWSKI Rafał - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
II miejsce - HORODYŁOWSKI Robert - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
III miejsce - NOWACZYK Piotr - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
IV miejsce - KRAFT Marcin - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
V miejsce - SZWOCHER Piotr - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
VI miejsce - NIEŚCIORUK Przemysław - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom

 

KASYNO - strzelanie z pistoletu na czas

I miejsce - LEWANDOWSKI Jarosław - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
II miejsce - LIPOWSKI Robert - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
III miejsce - WIERZBICKI Krzysztof - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
IV miejsce - HORODYŁOWSKI Robert - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
V miejsce - CIEMIĘGA Zbigniew - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
VI miejsce - CIECHOWSKI Rafał - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom

 


 

Garda Benchrest Finał - Kaczory 14.10.2017

 

Garda Benchrest Ksp-50

I miejsce - HOPPE hubert - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
II miejsce - STĘPKA Mariusz - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
III miejsce - GRZEGOLEC Robert - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom

Garda Benchrest Ksp-100

I miejsce - NAWORSKI Leszek - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
II miejsce - STĘPKA Mariusz - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
III miejsce - SMOSARSKI Dariusz - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom

Garda Benchrest Kcz-100

I miejsce - ŁAGANOWSKI Artur - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
II miejsce - KOSYL Mariusz - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
III miejsce - HOPPE Hubert - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom

 

Garda Benchrest Pdw-20

I miejsce - HOPPE Hubert - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
II miejsce - SOCHACKI Artur - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
III miejsce - BARAŃSKI Aleksander - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom

Garda Benchrest PiRO i Strzelba

I miejsce - GRZYB Tomasz - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
II miejsce - MAŃKA Grzegorz - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
III miejsce - SMOSARSKI Dariusz - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom

 


 

Nocne Marki Koszmarki - Kaczory 30.09.2017

I miejsce - NOWACZYK Piotr - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
II miejsce - MACIDŁOWSKI Kamil - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
III miejsce - KOWALKOWSKI Michał - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom

 


 

127 zawody Gardy - Kaczory 17.09.2017

 

Pistolet sportowy PSP 20

I miejsce - LIPOWSKI Robert - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
II miejsce - DAKOWSKI Daniel - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
III miejsce - ZIELIŃSKI Andrzej - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
IV miejsce - GRZEGOLEC Robert - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
V miejsce - ZANIECKI Daniel - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
VI miejsce - PIKTEL Izabela - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom

Tor dynamiczny

I miejsce - ZIELIŃSKI Andrzej - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
II miejsce - LIPOWSKI Robert - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
III miejsce - NOWACZYK Piotr - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
IV miejsce - SZEPELAK Tomasz - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
V miejsce - NIEWIERKO Daniel - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
VI miejsce - DAKOWSKI Daniel - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom

 

Karabinek sportowy na dystansie 50 m.

I miejsce - ROK Tomasz - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
II miejsce - GRZEGOLEC Robert - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
III miejsce - MACIDŁOWSKI Kamil - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
IV miejsce - KLIMEK Stanisław - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
V miejsce - REDA Paweł - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
VI miejsce - BANACH Grzegorz - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom

 


 

Garda Benchrest III - Kaczory 16.09.2017

 

Garda Benchrest Ksp-50

I miejsce - Stępka Mariusz - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
II miejsce - DAKOWSKI Daniel - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
III miejsce - HOPPE Hubert - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom

Garda Benchrest Ksp-100

I miejsce - DAKOWSKI Daniel - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
II miejsce - STĘPKA Mariusz - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
III miejsce - NAWORSKI Bartosz - WKS 10-Jonkowo - pobierz dyplom

Garda Benchrest Kcz-100

I miejsce - ŁAGANOWSKI Artur - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
II miejsce - SOBOTA Zbigniew - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
III miejsce - STĘPKA Mariusz - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom

 

Garda Benchrest Pdw-20

I miejsce - HOPPE Hubert - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
II miejsce - HORODYŁOWSKI Robert - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
III miejsce - BARAŃSKI Aleksander - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom

Garda Benchrest PiRO i Strzelba

I miejsce - HORODYŁOWSKI Robert - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
II miejsce - LAMKOWSKI Tomasz - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
III miejsce - DAKOWSKI Daniel - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom

 


 

126 zawody Gardy - Kaczory 27.08.2017

 

Pistolet sportowy PSP 20

I miejsce - DEPTUŁA Sylwester - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
II miejsce - POPOW Paweł - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
III miejsce - GAIK Damian - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
IV miejsce - OKORSKI Tomasz - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
V miejsce - WILIŃSKI Paweł - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
VI miejsce - ZIELIŃSKI Andrzej - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom

Tor dynamiczny

I miejsce - ZIELIŃSKI Andrzej - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
II miejsce - MAZUR Marcin - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
III miejsce - LAMKOWSKI Tomasz - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
IV miejsce - RAJCZAK Adam - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
V miejsce - SZEPELAK Tomasz - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
VI miejsce - ULATOWSKI Marek - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom

 

Karabinek Bojowy Kcz 15 na dystansie 50 m.

I miejsce - DEPTUŁA Sylwester - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
II miejsce - GRZEGOLEC Robert - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
III miejsce - SZWOCHER Wojciech - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
IV miejsce - POPOW Paweł - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
V miejsce - GAIK Damian - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom
VI miejsce - CZYSZANOWSKI Bartosz - GARDA-Ostróda - pobierz dyplom

 

 

 

Kabin centralnego zapłonu z optycznymi przyrządami celowniczymi