Klub Strzelecki GARDA

Home » Klub » Wiadomości
A+ R A-
Wiadomości

Wiadomości (374)

62 Zawody KS GARDA zakończone, komunikat klasyfikacyjny jest w zakładce WYNIKI ZAWODÓW  - KS GARDA - 2011 

W związku z zaistniałą sytuacją w Klubie, Zarząd Klubu na podstawie paragrafu 17 ust. 1 Statutu Klubu Strzeleckiego GARDA w Ostródzie

zwołuje na dzień 25 sierpnia  2017 r. na godz. 17:00 w siedzibie Starostwa Ostródzkiego przy ul. Jana III Sobieskiego 9,

Walne Zgromadzenie.

 

Zgodnie z paragrafem 19 ust. 2  Statutu Klubu Strzeleckiego GARDA w Ostródzie w przypadku jeżeli w pierwszym terminie Walnego Zgromadzenia nie będzie obecnych 50% członków wyznacza się drugi termin Walnego Zgromadzenia na dzień  25 sierpnia  2017 r. na godz. 17:30 w siedzibie Starostwa Ostródzkiego przy ul. Jana III Sobieskiego 9.

 

Przepraszam za oczywistą omyłkę pisarską chodzi o PARAGRAF 19 ust. 1 i ust. 2 Statutu Klubu Strzeleckiego Garda w Ostródzie

 

Porządek obrad
Walnego Zgromadzenia Członków Klubu  Strzeleckiego GARDA w Ostródzie
zwołanego w dniu 25 sierpnia 2017 r. o godz. 17:00
w Ostródzie przy ul. Jana III Sobieskiego 9.


1. Otwarcie Walnego Zgromadzenia i przywitanie gości
2. Powołanie przewodniczącego obrad i sekretarza
3. Wybór Komisji Mandatowej
4. Sprawozdanie Komisji Mandatowej
5. Uchwalenie porządku obrad
6. Uchwalenie regulaminu obrad
7. Wybór Komisji Uchwał i Wniosków
8. Przedstawienie propozycji zmian statutowych
9. Dyskusja
10. Wybór Komisji Skrutacyjnej
11. Głosowanie nad zmianami statutowymi
12. Podanie wyników głosowania
13. Ustalenie składu ilościowego Zarządu
14. Podanie kandydatur uzupełniających do Zarządu Klubu
15. Prezentacja dokonań i zamierzeń kandydatów, dyskusja
16. Głosowanie
17. Ogłoszenie wyników głosowania przez Komisję Skrutacyjną
18. Przyjęcie uchwały Walnego Zgromadzenia
19. Zamknięcie obrad.


za Zarząd
V-ce prezes

 

wtorek, 08 sierpnia 2017 14:42
Opublikowane w Wiadomości
0

W imieniu własnym oraz mojej rodziny, chciałbym serdecznie podziękować Tym Wszystkim, którzy w tak trudnych chwilach byli przy nas, bezinteresownie wspierali nas lub oferowali swoją pomoc i wsparcie. Odejście ŚP Jerzego Cieśli było dla nas ogromnym ciosem. Spowodowało niepomierny ból, żal i smutek...

 

Jednocześnie dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli w jego ostatniej drodze zarówno w Olsztynie jak i w Ostrowi Mazowieckiej. Zaskoczyła nas ilość Osób, chcących ostatni raz pożegnać się z nim. Myślę, że On również byłby zaskoczony i skromnie, nieco zawstydzony powiedziałby "dziękuję"...

 

Milan Cieśla

wtorek, 08 sierpnia 2017 09:11
Opublikowane w Wiadomości
0

Msza żałobna oraz pożegnanie Zmarłego Jerzego Cieśli odbędzie się w dniu 4 sierpnia 2017 r. o godzinie 10:00 w Kościele Parafii pod wezwaniem NMP Ostrobramskiej Matki Miłosierdzia w Olsztynie przy ulicy Pana Tadeusza 16 A.


Następnie urna z Prochami zostanie przewieziona do Kościoła pod wezwaniem Wniebowzięcia NMP w Ostrowi Mazowieckiej przy ulicy 3 Maja 3. O godzinie 16:00 zostanie odprawiona msza żałobna skąd udamy się na cmentarz parafialny w Ostrowi Mazowieckiej, gdzie odbędzie się ceremonia pochowania w grobie rodzinnym.

Pogrążona w smutku rodzina

środa, 02 sierpnia 2017 18:40
Opublikowane w Wiadomości
0

Niniejszym zawiadamiam wszystkich Kolegów i Sympatyków strzelectwa, że w dniu 1 sierpnia 2017 roku zakończył długą walkę o życie mój Nieodżałowany Ojciec, Człowiek wielkiej wiedzy ŚP JERZY CIEŚLA Prezes Klubu Strzeleckiego Garda.

O planowanych uroczystościach pogrzebowych poinformuję w odrębnym komunikacie.

Z poważaniem

Milan Cieśla, syn

Olsztyn, dnia 01.08.2017 r.

wtorek, 01 sierpnia 2017 20:58
Opublikowane w Wiadomości
0

Informujemy, iż w okresie tymczasowej nieobecności Prezesa zaświadczenia o członkostwie w stowarzyszeniu - po zweryfikowaniu 1) deklaracji członkowskiej, 2) wpisowego, 3) opłacenia bieżącej składki rocznej, 4) ubezpieczenia oraz 5) wpisania do bazy członków - wystawia wyłącznie Wiceprezes klubu Robert Lipowski Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Osobom, u których nie odnajdziemy tych 5 elementów zaświadczenia obecnie nie będą wystawiane.

Równocześnie przypominamy, że klub nie potwierdza jakichkolwiek osobostartów w zawodach. Wszystkie komunikaty są dostępne tutaj:
2006-2016: http://www.ksgarda.pl/index.php/komunikaty/5-ks-garda-od-roku-2006-do-teraz
2017: http://www.ksgarda.pl/index.php/komunikaty/914-2017-r
i należy je traktować jako oryginały.

Uwaga: w przypadku Komendy Stołecznej Policji raz na kwartał (I-III, IV-VI, VII-IX, X-XII) są przekazywane Komendantowi Stołecznemu Policji poświadczone za zgodność z oryginałami odpisy komunikatów, w celu samodzielnego potwierdzenia udziału konkretnych osób w naszych zawodach przez pracowników Wydziału Postępowań Administracyjnych KSP. W celu ułatwienia im pracy sugerujemy składanie oświadczeń ze wskazaniem konkretnych imprez.

wtorek, 18 lipca 2017 19:41
Opublikowane w Wiadomości
0

Wszelkie wnioski o wydanie lub przedłużenie ważności licencji zawodniczych są (po akceptacji przez Klub i Wojewódzki Związek) osobiście przekazywane do Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego przez upoważnionego członka GARDY. Ta sama upoważniona osoba osobiście odbiera wykonane w PZSS licencje.

W związku z powyższych osobiste kontakty przez zainteresowanych otrzymaniem licencji do PZSS i domaganie się wydania im licencji narusza zasady wypracowanej współpracy naszego Klubu i Władz Związku. Takie działanie Zarząd Klubu będzie traktował jako działanie na szkodę GARDY i innych klubowiczów.

niedziela, 09 lipca 2017 18:55
Opublikowane w Wiadomości
0